Home / Wszyscy Oni Są Bohaterami!

Wszyscy Oni Są Bohaterami!

Kontuzjowany zespół, który zainwestował w sezon zaledwie 7 milionów euro, kto by pomyślał, że może dojść do europejskich finałów przez dwa kolejne sezony? Pod przywództwem Mourinho Roma awansowała do finału Ligi Europy z silną wolą. Choć ostatecznie nie udało im się zdobyć mistrzostwa, Romowie dali z siebie wszystko, od trenera po zawodników. Dali znać fanom na całym świecie Ten zespół o silnej woli! Niech cały świat zapamięta wygląd ich przepoconej Tanie Koszulka Piłkarska Red Wolf! Rzymscy wojownicy mogą z dumą patrzeć w przyszłość. W 120-minutowym meczu można tylko powiedzieć, że los nie sprzyjał Mourinho i Romie. To był dynamiczny mecz, w którym obie strony dawały z siebie wszystko, by wygrać. Dybala, który grał w Koszulka Piłkarska AS Roma i grał z kontuzjami, objął prowadzenie 1:0 w 34. minucie. W 55. minucie drugiej połowy Mancini przypadkowo strzelił gola samobójczego podczas obrony, co doprowadziło do remisu 1: 1 między obiema stronami. W kolejnym czasie obie drużyny nie wykorzystały okazji do zdobycia bramki. Aby rozstrzygnąć wynik, można go przekazać tylko do rzutów karnych. Ostatecznie rzymska drużyna zakończyła z żalem 2:5. Mourinho po raz pierwszy w swojej trenerskiej karierze przegrał europejski finał. Oczywiście trzeba powiedzieć, że rzut karny sędziego w tym meczu wzbudził zainteresowanie i kontrowersje kibiców na całym świecie, mimo że wynik meczu został przesądzony. Ta porażka była druzgocącym ciosem dla Rzymu. W przypadku braku pierwszej czwórki Serie A przegrana w finale Ligi Europy oznacza, że nie będą mogli zakwalifikować się do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie. Ale w każdym razie Mourinho i jego zawodnicy dali z siebie wszystko, a każdy z nich jest bohaterem w sercach fanów!