Home / Modrić Prowadzi Chorwację Do Finału Ligi Narodów UEFA

Modrić Prowadzi Chorwację Do Finału Ligi Narodów UEFA

Po meczu klubowym Liga Europy, Holandia i Chorwacja rozegrały półfinał. Ostatecznie Chorwacja wygrała 4:2 po mocnej grze w dogrywce. 37-letni Modrić w kraciastej Tanie Koszulka Piłkarska rozegrał pełne 120 minut i miał udział w zdobyciu trzech bramek. W światowych rankingach Holandia i Chorwacja zajmują odpowiednio 6. i 7. miejsce. Tego wieczoru na stadionie Feyenoordu można powiedzieć, że siła obu drużyn była wyrównana. Holendrzy na początku spotkania mieli raz przewagę ofensywną, ale zawodnicy w Koszulka Piłkarska Chorwacja nie poddawali się. Pokazali niezwykłą siłę woli i siłę techniczną, goniąc wynik do 2:2 i skutecznie doprowadzając grę do dogrywki. W dogrywce Chorwacja zdobyła dwa gole mocnym ogniem ofensywnym, a ostatecznie wyeliminowała Holendrów wynikiem 4:2. Ta gra nie tylko przyniosła ludziom wiele wspaniałych chwil, ale także pokazała wyjątkowy duchowy urok chorwackich graczy. 37-letni Modrić nadal dominuje w grze, kontrolując tempo gry i dysponując godną podziwu inteligencją piłkarską. Po meczu został również bezdyskusyjnie wybrany najlepszym zawodnikiem meczu. W kolejnym meczu zmierzą się ze zwycięzcą meczu pomiędzy Hiszpanią i Włochami. Mam nadzieję, że Modric odniesie przełomowe zwycięstwo dla chorwackiej drużyny narodowej przed zakończeniem kariery.