Home / Portugalia 2-0 Urugwaj Kwalifikuje Się Przed Terminem

Portugalia 2-0 Urugwaj Kwalifikuje Się Przed Terminem

Mecz grupowy Pucharu Świata we wczesnych godzinach porannych trwa w najlepsze. W drugiej rundzie grupy H do gry wkroczyły najsilniejsze drużyny z grupy, Portugalia i Urugwaj. Portugalia została wyeliminowana przez Urugwaj w zeszłym roku. Ten mundial jest przeciwko Urugwajowi. Wszyscy gracze w portugalskich Koszulka Piłkarska pójdą na całość.

Portugalia wciąż jest faworytem do wygrania tego mundialu. Każda drużyna będzie musiała stawić czoła presji, a Portugalia z pewnością nie będzie jej lekceważyć. W rzeczywistości Portugalia na początku wciąż znajdowała się pod presją. Również w pierwszej połowie byli bardzo nerwowi i strzelili bezbramkowy remis. Kibice w Koszulka Portugalia Mś 2022 również byli bardzo zaniepokojeni. W drugiej połowie łatwo było zmienić strony i walczyć. Tym razem Fernandes, największy bohater Portugalii, zdobył dwie bramki. Portugalia Urugwaj 2:0 wygrał drugą z rzędu fazę grupową.

Pod koniec meczu Portugalia 2:0 Urugwaj awansowała przed terminem.