Home / Manchester City 0-2 Zdenerwowany I Przegapił Półfinał

Manchester City 0-2 Zdenerwowany I Przegapił Półfinał

Puchar Ligi Angielskiej dobiegł końca, a Manchester City rzucił wyzwanie Southampton FC na wyjeździe. To stosunkowo słaby zespół iz pewnością nie może dorównać sile gigantów Premier League, Manchesteru City. Widzę, że wartość wszystkich zawodników w Koszulka Southampton również bardzo różni się od wartości piłkarzy Manchesteru City.

Ale w tym meczu wszyscy zawodnicy w koszulkach zdawali się tracić swoją wartość i popełniali częste błędy, które prowadziły do utraty własnych szans. W 23. minucie meczu Manchester City przegrał 0:1. Zawodnicy w Koszulka Manchester City zdawali się tracić kolory. Po przegranej Manchester City nie wzbudził motywacji u zawodników. W zaledwie 5 minut Southampton FC powiększyło przewagę punktową. Manchester City grał bardzo słabo w pierwszej połowie. W drugiej połowie Manchester City nie przeprowadził skutecznego kontrataku, a końcowy wynik został zablokowany na 0-2.

Manchester City zdenerwowany Southampton FC 0-2, Puchar Ligi Angielskiej opuścił półfinały i zatrzymał się poza półfinałami.