Home / Liverpool 1:1 Manchester City, Arsenal Wygrał

Liverpool 1:1 Manchester City, Arsenal Wygrał

W 28. rundzie Premier League Liverpool i Manchester City współpracowały, aby zaprezentować ekscytujące starcie w Premier League. W pierwszej połowie De Bruyne asystował Stonesowi przy rzucie rożnym i skutecznie strzelił gola przed bramką, co wzbudziło ekscytację fanów Manchesteru City. W drugiej połowie McAllister, ubrany w Koszulka Piłkarska Liverpool , strzelił gola z rzutu karnego, rozpalając pasję na Anfield. Szczytowa bitwa w Premier League zakończyła się remisem 1:1, a zwycięzcą tej rundy został Arsenal. W tym meczu, z punktu widzenia kompletności składów obu drużyn, Liverpool w tym sezonie nękany jest kontuzjami, podczas gdy Manchester City ma wyraźną przewagę przy stosunkowo kompletnym składzie. Od początku meczu Manchester City nadal atakował obronę Liverpoolu i w 23. minucie objął prowadzenie. Jednak odkąd Liverpool wszedł na drugą połowę, występ Liverpoolu był niesamowity. Mimo że wielu głównych graczy było kontuzjowanych i nieobecnych, nadal byli w stanie dominować i skutecznie wyrównać wynik. Przez cały mecz obie drużyny miały wiele okazji do zdobycia gola. Mimo że obie drużyny zremisowały 1:1, mecz wzbudził emocje. Niezależnie od tego, czy byli to gracze w Koszulka Manchester City , czy drużyna Armii Czerwonej grająca na własnym stadionie, wszyscy dali z siebie wszystko. wysoki poziom. Arsenal i Liverpool mają obecnie razem 64 punkty. Arsenal wspiął się na szczyt rankingów dzięki przewadze różnicy bramek, podczas gdy Manchester City zajmuje trzecie miejsce z 63 punktami. Wyścig o tytuł Premier League staje się coraz bardziej intensywny i nieprzewidywalny. Jednak w pozostałych 10 rundach przewaga Arsenalu nie jest duża. Muszą nie tylko rzucić wyzwanie Manchesterowi City, Brighton, Tottenhamowi i Manchesterowi United na wyjeździe, ale także u siebie zmierzyć się z Chelsea i Aston Villą. Dla porównania, Liverpool i Manchester City mają stosunkowo łatwe pozostałe mecze. Po prostu boisko piłkarskie zawsze było nieprzewidywalne. Zwycięzca mistrzostw Premier League może zostać wyłoniony dopiero w ostatniej chwili.