Home / Haaland Wraca Po Kontuzji, A Alvarez W Swoje Urodziny Zdobywa Dwa Gole

Haaland Wraca Po Kontuzji, A Alvarez W Swoje Urodziny Zdobywa Dwa Gole

W 22. rundzie Premier League Manchester City pokonał u siebie Burnley 3:1. Po dwóch miesiącach Haaland w końcu założył Koszulka Manchester City i wrócił do gry. W noc urodzin Alvareza strzelił dwa gole w ciągu 6 minut od pierwszej połowy. Rodrigo strzelił gola w niecałe 1 minutę po rozpoczęciu drugiej połowy. Zespół Guardioli bez problemu zdobył 3 punkty. Obecnie Manchester City ma na swoim koncie jeden mecz i traci 5 punktów do lidera, Liverpoolu. W tym meczu Haaland wszedł na boisko jako zmiennik w 71. minucie, ale niestety nie zdobył bramki. Od czasu kontuzji dwa miesiące temu Haaland opuścił 10 meczów dla Manchesteru City. Być może nadal musi na nowo doświadczyć uczucia przesiąkniętych potem Koszulki Piłkarskie Klubowe i odnaleźć klimat gry. De Bruyne także po raz pierwszy pojawił się w wyjściowym składzie po powrocie po kontuzji. Jego powrót dał Manchesterowi City nieograniczoną kreatywność. Wraz z powrotem kontuzjowanych zawodników Manchester City stopniowo zaczął wykazywać silną konkurencyjność, a kibice nabrali większej pewności co do drogi Manchesteru City do obrony mistrzostwa. Warto wspomnieć, że w tym dniu meczowym przypadały 24. urodziny Alvareza. Z dwoma golami w meczu Alvarez stał się także dziesiątym zawodnikiem w historii Premier League, który w swoje urodziny strzelił dwa gole. zawodnikiem i najmłodszym zawodnikiem, któremu udało się osiągnąć to osiągnięcie. W tym sezonie Alvarez miał udział w zdobyciu 14 bramek w Premier League, ustępując jedynie 18 bramkom Haalanda. Wierzę, że w kolejnych meczach Alvarez dzięki swojej niezwykłej sile może pomóc Manchesterowi City odnieść więcej zwycięstw!