Home / Włochy Strzelają Arcydzieło Gola

Włochy Strzelają Arcydzieło Gola

Gra Włoch była niemal idealna, gdyby Pellegrini, noszący numer 10 Koszulki Piłkarskie , nie został wyrzucony z boiska z czerwoną kartką. Niestety, końcowy gwizdek nie zabrzmiał w 39. minucie, a wynik 2-2 był zupełnie nie do przyjęcia.

Spalletti wymienił czterech nowych graczy w tym składzie. Z powodu incydentu z czerwoną kartką, zadebiutował tylko Pisilli. Dlatego kibice w końcu nie zobaczyli Daniela Maldiniego noszącego numer 11 Koszulka Reprezentacja Włoch , co było żałosne. Azzurri nie widzieli magicznego nazwiska Maldini przez 24 lata.

Ale żadne negatywne klipy na boisku nie mogły przyćmić genialności chłopaków z Azzurri w pierwszej połowie, zwłaszcza pięknego gola w 24. minucie, który wystarczył, aby zapisać się w historii włoskiej piłki nożnej. Ten gol przeszedł przez nogi pięciu włoskich graczy. To był bardzo klasyczny gol zespołowy. Można go nazwać arcydziełem nagłej inspiracji artysty. Dlatego, chociaż gra ostatecznie nie była idealna, dla wielu osób było to również piękne wspomnienie warte pielęgnowania.