Home / Hugo Lloris żegna Się Z Drużyną Narodową

Hugo Lloris żegna Się Z Drużyną Narodową

Po porażce Francji w finale mistrzostw świata w drużynie doszło ostatnio do wielu zmian. Francuski Związek Piłki Nożnej ogłosił, że przedłużył kontrakt z Didierem Deschampsem na kolejne cztery lata. Reprezentacja wciąż wierzy w jego umiejętności trenerskie. Bramkarz Hugo Lloris ogłosił zakończenie kariery w reprezentacji i nie będzie już nosił nr 1 Koszulka Francja . Hugo Lloris grał w drużynie narodowej przez 14 lat, a nawet ustanowił rekord najmłodszego francuskiego zawodnika pełniącego funkcję kapitana.

Hugo Lloris pożegnał się czule z drużyną narodową, zrezygnuje też z funkcji kapitana. Kto zostanie następnym kapitanem Francji? Gdyby tak było w przypadku Kyliana Mbappé, to reprezentacja mogłaby się bardzo zmienić. Kylian Mbappé ma 24 lata i nie jest w stanie pobić najmłodszego rekordu Hugo Llorisa jako kapitana. 36-letni Hugo Lloris nie dokonał kolejnego cudu na tym mundialu. W serii rzutów karnych był oczywiście wyczerpany psychicznie i fizycznie.

Po tym, jak Hugo Lloris wycofał się z reprezentacji narodowej, założy Koszulka Tottenham Hotspur , aby skupić się na Premier League. W klubie Hugo Lloris również znajduje się w niebezpiecznej sytuacji i może go zastąpić rezerwowy bramkarz. W Premier League w tym sezonie Hugo Lloris popełnił kilka niskopoziomowych błędów w grze, przez co trener Antonio Conte był bardzo niezadowolony ze swojego występu. Teraz Hugo Lloris chce po prostu dobrze grać dla Tottenhamu Hotspur i ma nadzieję, że pomoże drużynie dokonać przełomu.