Home / Walcz Ze Wszystkim Siłą

Walcz Ze Wszystkim Siłą

W centrum uwagi drugiego meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów Paris Saint-Germain pokonało Barcelonę 4:1 na wyjeździe i wyeliminowało swoich przeciwników, aby awansować do półfinału. Dembélé ponownie zagrał przeciwko swojemu staremu klubowi i wyeliminował Barcelonę swoim świetnym występem, który strzelił 3 gole w dwóch rundach.

Jest to także pierwszy raz, kiedy Dembélé, noszący koszulkę Koszulka Paris Saint-Germain z numerem 10, wrócił na Camp Nou jako zawodnik gościnny od czasu transferu zeszłego lata. Tym razem jednak wszędzie było wygwizdanie. Dembélé szaleńczo świętował, wywołując wielkie kontrowersje. Ponieważ przeciwieństwem Barcelony jest jego stary klub, w którym grał przez 6 sezonów i są dla niego niezwykle mili.

Jednak niezależnie od tego, czy kibice spalili Koszulka Piłkarska Dembélé przed meczem, czy też przerwali grę buczeniem, nie byli w stanie zatrzymać Dembélé. Dzięki golowi i punktowi w pierwszej i drugiej połowie doskonały występ Dembélé skłonił zespół do powrotu i swoim występem zakończył kontratak.