Home / Lukaku Strzela Zwycięskiego Gola I Pomaga Romie Wrócić Na Boisko I Wygrać 2:1

Lukaku Strzela Zwycięskiego Gola I Pomaga Romie Wrócić Na Boisko I Wygrać 2:1

W 11. rundzie Serie A Roma rozegrała u siebie emocjonujący mecz z Lecce. W pierwszej połowie obie drużyny wymieniały się atakami i obroną, ale żadna z nich nie zdobyła gola. W drugiej połowie Lecce zdobyło pierwszą bramkę w 72. minucie, a Roma przegrywała 0:1. W doliczonym czasie gry Zalewski asystował Azmounowi strzałem głową i wyrównał wynik. W ostatniej chwili Dybala pomógł Lukaku w zdobyciu zwycięskiego gola. Roma w cudowny sposób strzeliła dwa gole z rzędu i ostatecznie pokonała Lecce 2:1. . Dzięki temu zwycięstwu Roma z 17 punktami awansowała na 7. miejsce w tabeli. W tym meczu Dybala wrócił po kontuzji i ponownie założył Koszulka Piłkarska AS Roma . Jego powrót dodaje Romie i kibicom dużej pewności siebie. Występ Lukaku w Rzymie został doceniony także przez kibiców gospodarzy. Choć Lukaku zmarnował dobre intencje Dybali w tym meczu i posłał rzut karny w ramiona bramkarza przeciwnika, na szczęście w ostatniej chwili dokończył wykup i pomógł drużynie skutecznie odwrócić sytuację. To zwycięstwo wiele znaczy dla Romy i Lukaku. Po nie wykorzystaniu rzutu karnego i braku przełamania serii ataków, Lukaku udowodnił, że zdobył zwycięskiego gola w krytycznym momencie. Zwycięstwo pomogło Romom awansować na 7. miejsce w tabeli. Ta gra pozwoliła ludziom zobaczyć urok sportów wyczynowych. Zawodnicy ubrani w czerwone Tanie Koszulka Piłkarska AS Roma pokazali swoją wytrwałość, nieustannego ducha i doskonałą formę konkurencyjną w obliczu przeciwności losu. Zwycięski gol Lukaku w końcówce stał się najlepszą interpretacją tego zwycięstwa. Nie mogę się doczekać, aż w następnych meczach drużyna Romów będzie nadal utrzymywać ten stan i ducha walki pod wodzą Mourinho i stworzy wspaniały rozdział dla Romy.