Home / Koszulka Juventus Z Własnym Nadrukiem Marshall Munetsi

Koszulka Juventus Z Własnym Nadrukiem Marshall Munetsi

Koszulka Juventus  Marshall Munetsi wyrównał przewagę rzutem znad głowy w 77. minucie, ale przerażający błąd Teenage Hadebe pozwolił Mohamedowi wyrównać dla Somalii osiem minut później, pozostawiając Zimowi dwa gole, aby awansować.

Rezerwowy admirał Muskwe strzelił z rzutu wolnego z odbicia w 86. minucie, aby tchnąć życie w Warriors, zanim Billiat, wykorzystując wąską czwórkę obrońców Somalii, uderzył w bramkę lewonożnego zwycięzcę w 92. minucie i zapewnił sobie zwycięstwo 3-1 w ciągu dnia i zwycięstwo 3-2 w dwumeczu.

Zwycięstwo w pierwszym meczu było pierwszym zwycięstwem Somalii w meczu kwalifikacyjnym, odkąd pokonali Kenię w kwalifikacjach do Pucharu Narodów Afryki w 1984 roku, pierwszym w historii w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata i pierwszym jakimkolwiek zwycięstwem od stycznia 2009 roku.

Spośród 54 krajów afrykańskich rywalizujących o jedno z pięciu miejsc na światowym pokazie, 28 najniżej sklasyfikowanych drużyn rywalizowało w Koszulka Piłkarska  dwumeczowych kwalifikacjach pierwszej rundy, a 14 zwycięzców awansowało do 26 najlepszych drużyn w 10 czterozespołowych grupach.